Profesjonalna strona www agentki ubezpieczeniowej

“Nazywam się Marcin Kowalik i mam przyjemność i zaszczyt pomagać agentom ubezpieczeniowym w docieraniu do klientów ubezpieczeniowych.

Od lat szkolę przedstawicieli branży ubezpieczeniowej w pozyskiwaniu klientów ubezpieczeniowych czy marketingu internetowym.

Moje artykuły możesz znaleźć w Gazecie Ubezpieczeniowej. Wkrótce wydam z setką autorów książkę “Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych”.

Przeanalizowałem stronę internetową Doroty aby wychwycić jej mocne strony i wskazać to, co jest do poprawy. Efektem tej analizy było video, opublikowane specjalnie dla członków grupy “Mistrzowie Marketingu i Sprzedaży Ubezpieczeń”. Poniżej natomiast znajdziesz kluczowe wnioski płynące z tej analizy.

To co jest świetne – i podkreśla fakt, że Dorota jest otwarta na kontakty z klientami – to jej świetne, profesjonalne zdjęcie już na głównej stronie. Na http://www.dmsztandara.pl , już właśnie na głównej stronie widzimy uśmiechniętą, budzącą zaufanie agentkę ubezpieczeniową. To co też mi się bardzo spodobało na stronie www Doroty, to fakt, że chętnie dzieli się ona wiedzą.

Dorota przygotowała dwa poradniki, w zamian za pozostawienie adresu email. Każdy więc, kto chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat ubezpieczeń na życie, czy kredytu hipotecznego i zostawi swój adres email, otrzyma wiedzę wysokiej jakości, prosto od Doroty.

Poradniki możemy otrzymać za darmo. Bo jak Dorota pisze – “każdy klient powinien być jak najbardziej świadomy podczas podejmowania decyzji.” Kolejnym fajnym pomysłem ze strony Doroty, jest to, że pokazuje się Ona w krótkim video i zachęca do pozostawienia kontaktu, osoby zainteresowane ubezpieczeniami.

Bardzo dobrym i ważnym elementem budującym zaufanie, są opinie zadowolonych klientów, czyli tak zwane “Testimoniale”. Możemy w nich przeczytać jak bardzo klienci są zadowoleni z profesjonalnej obsługi i przyjaznego podejścia Doroty.

Dorota ułatwia też kontakt. Zainteresowani klienci mogą łatwo wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić na podany numer telefonu.

Świetna, funkcjonalna, budząca zaufanie strona internetowa profesjonalnej multiagentki ubezpieczeniowej.

Polecam.
Marcin Kowalik

http://marcinkowalik.online

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *