Polityka prywatnosci

1. Zapisując się na listę "D&M Sztandara" akceptujesz jednocześnie wszystkie punkty jej polityki prywatności.

2. Dane, które podałeś aby się zapisać na naszą listę, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.

3. To, że się tutaj zapisałeś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abyśmy wysyłali do Ciebie informacje w postaci e-maili.

4. Zapisałeś się również dobrowolnie a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać lecz jednocześnie nie bierzemy za to odpowiedzialności.

5. Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnimy ani nie sprzedamy Twoich danych, które nam podałeś.

6. W każdej chwili możesz się z naszej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał ode nas żadnych informacji.

7. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w Polityce Prywatności.

8. Zastrzegamy sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Na temat przetwarzania Twoich danych osobowych

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Dorota Szandara zameldowana w 58-214 Oleszna, ul. Wesoła 5/1 (dalej „Ja”, „Administrator”).

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz na adres email dsztandara@gmail.com albo pod powyższym adresem.

Skąd mam Twoje dane?

Otrzymałem je od Ciebie podczas zapisu na bezpłatny newsletter.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez Dorotę Sztandarę?

Przetwarzam Twoje dane osobowe, ponieważ:

- wysyłam Ci bezpłatny newsletter z wartościowymi poradami, oraz bezpłatną treść
- potrzebuję Twoich danych, aby realizować zamówienia i działania marketingowe (w tym wysyłanie niezapowiedzianych ofert handlowych)
- obsługuję zgłoszenia, które do mnie kierujesz (np. przez formularz kontaktowy) kontaktujemy się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług.

Dodatkowo potrzebuję Twoich danych, abyś mógł otrzymać faktury VAT wystawiane przez mojego wydawcę, jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z moich produktów informacyjnych.

Przetwarzam też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej:

- monitorowanie Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników
- dopasowanie ofert zgodnie z uprzednio przeglądanymi przez Ciebie treściami
- prowadzenie wobec Ciebie działań marketingowych
- kontaktowanie się z Tobą, w tym w celach związanych z dowolnymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą – przez email oraz telefon
- zapewnienie obsługi usług płatniczych
- zapewnienie bezpieczeństwa
- prowadzenie badań i analiz w naszych serwisach, między innymi pod kątem skuteczności poszczególnych ofert
- organizowanie programów lojalnościowych
- prowadzenie analiz statystycznych

Jeśli się na to zgodzisz, przetwarzam Twoje dane osobowe w celu: - zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www - organizowania akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będę przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.

Najszybciej usuniesz swój email z bazy przez kliknięcie specjalnego linku, który znajduje się w stopce każdego maila.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Wymagam podania przez Ciebie imienia i adresu email, abym mógł wysyłać Ci: - darmowy newsletter - zaproszenia na webinary i kampanie promocyjne - niezapowiedziane oferty handlowe.

Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, mogę wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec mnie w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantuję spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy:

- przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś/aś, - Twoje dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym są profilowane dla tego celu.

WAŻNE: Z prawa sprzeciwu możesz skorzystać od 25 maja 2018 roku.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane są wyłącznie przesyłane do spółki Payu lub Paypal w celu dokonania transakcji. Nie udostępniam Twoich danych innym firmom. Mogę przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym walczącymi z oszustami i nadużyciami.

Jak długo przechowuję Twoje dane osobowe?

Przechowuję Twoje dane osobowe dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej. Jeśli zapisałeś się na darmowy newsletter będę tak długo przetwarzać Twoje dane, aż sam zrezygnujesz z otrzymywania korespondencji.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Twoje dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do Google LLC w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską.

Wyłączenie odpowiedzialności

Stworzone tutaj informacje służą temu aby pomagać w zrozumieniu tematu ubezpieczeń i finansów. Nie stanowią one jednak żadnej formy doradztwa ani nie gwarantują żadnych rezultatów.

Jednocześnie informujemy, że zawarte tutaj informacje nie będą jednakowo efektywne dla każdego. W związku z tym każdy kto zdecyduje się z nich skorzystać, powinien dokładnie przeanalizować zdobyte informacje i skonfrontować je z własnym przypadkiem.