O mnie

Potrzebujesz pomocy w kwestii ubezpieczenia, kredytów lub oszczędności? Istnieje spora szansa, że będę mogła Ci pomóc...

Zabezpiecznie swojej przyszłości to ważna sprawa. Nie ma co do tego wątpliwości.

Jasne jest także to, że przeważnie nie mamy pewności gdzie ubezpieczyć siebie i swoich bliskich oraz swój majątek.

Trudno jest też znaleźć najlepszą okazję kredytową czy oszczędnościową.

Nie, nie mówię, że jest to niewykonalne. Mówię, że trzeba poświęcić swój czas, żeby "przebić" się przez wiele różnych ofert, aby dotrzeć do tej najlepszej dla siebie.

Dlatego też, jeśli jesteś kimś, kto potrzebuje pomocy w wyżej wymienionych kwestiach, to ja ze swojej strony służę pomocą.

Pierwszy krok należy do Ciebie...

W tym celu to Ty musisz wykonać pierwszy krok, którym jest wypełnienie poniższego formularza. Po tym jak go wypełnisz, ja skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Parę słów o mnie...

  Jestem osobą która z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem realizuje wszystkie swoje zamierzone cele i marzenia. Cenię sobie mówienie wprost, bez "owijania w bawełnę".

  Jestem mamą już 12 letniego Macieja.

  Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas, spacery z psem i spacery po lesie - to coś co mnie uspokaja…

  Śpiewam w chórze „Canzona”, uwielbiam czytać książki (również jestem w trakcie pisania swojej autorskiej książki).

  Od 2010 jestem związana z branżą finansową.

  Moje doświadczenie to znajomość bankowych procesów sprzedażowych a także umiejętność słuchania tzn. dobieranie odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego do potrzeb osoby zainteresowanej.

  Myślę, że masz już obraz mojej osoby i że dzięki powyższym informacjom łatwiej będzie Ci zdecydować, czy podjąć ze mną współpracę.

  Jak już wspomniałam, pierwszy krok należy do Ciebie... Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a ja skontaktuję się z Tobą aby konkretnie ustalić jak będę mogła Ci pomóc.